Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Spintecatoru (REFUZAT)

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Spintecatoru (REFUZAT) Empty
MesajSubiect: Spintecatoru (REFUZAT)   Spintecatoru (REFUZAT) Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 2:13 pm

Numele tau RL : Richard

Email valid :dj_richard2008@yahoo.com

Nume caracterul main :Spintecatoru

Rasa si clasa :Blood Elf Warlock

Varsta :20

Sex :Male

Nationalitate :Roman

/Played :20 zile 15h si 34s + /played la lvl 80 :

Gear/Character: profile link direct de pe wow Armory :

Alts : Paladin lvl 7 si shaman lvl 6 ..... ii cresc ... paladinul va fii healer si shaman elemental

Altele : Orice altceva ce doresti sa adaugi despre charrul tau

Orele de activitate in-game : ma joc cel putin 10 ore pe zi Very Happy

Experiente mmorpg inainte de WoW : mmorpg nu am mai jucat

Guilde anterioare : singura guilda care am avut este Eximius......

Bosi care tu(guilda ta anterioara) iati dat jos in WOTLK : VoA HC

Ventrillo/Folosire microfon? :da

Hardware : 3000+ mgh 1gb ram 256 placa video

Contacte :eva in Eximius care ne po Ai pe cinate povesti despre tine? da am

Talente : Explica de ce folosesti specul care il ai ,ce spec ai mai incercat ,de ce ai ajuns la concluzia ca specul acesta ti se potriveste cel mai bine. inca nu am ajus sa stiu sigur ca spec-ul asta il vreau.....astept sa zica guilda ce sper ar trebui

Gear : NOI NU AVEM DE GAND SA TE GEARAM! ,deci cand ni te alaturi TREBE sa ai deja gearul in proportie de 85% max cat se poate la noi se face doar o mica inbunatatire.Vorbeste-ne despre ce gear ai de gand sa mai obtii pe viitor alaturi de noi si de ce.Unde lasa de dorit echipamentul tau? nu ii problema de gear.....atat cat eu joc pe zi eu am tot ce ar trebui sa am gear bun in mai putin de 2 saptamani

Guild : De ce vrei sa ni te alaturi ,ce fel de guilda cauti ,la ce te astepti si ce cauti intro guilda in general? eu nu astept mult de la o guilda numai "respect"

WoW : Care este targetul tau in wow ,ce doresti sa obtii si cat timp mai ai de gand sa joci? mie cel putin imi place ff mult sa joc wow sinu am degand sa il las....ceeace inseamna ca o sa joc ff mult timp

Info contact : Te rog posteazane niste metode de a te contacta (nr tel,mess) 0753589513 dj_richard2008
Sus In jos
cidonya
Ofiter
Ofiter



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 39
Localizare : Mangalia/Suceava
Data de inscriere : 12/02/2009

Spintecatoru (REFUZAT) Empty
MesajSubiect: Re: Spintecatoru (REFUZAT)   Spintecatoru (REFUZAT) Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 4:40 pm

inca ai gear slabutz...dar in maxim 1 saptamana de heroice(adica cel putin 5-6 heroice pe zi)..poti face gear se mergi naxx 10 man si dupa 25..mai ai de munca...oricum cand o sa fi gata nu ezita sa postezi dinou.
iti recomand sa folosesti alt spec...pentru a face mai mult damage cu gear pe care il ai.. 0/41/30 ..glyph of flguard , glyph of imolate, ... si sa joci la COE

cam atat...mult succes in continuare
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Spintecatoru (REFUZAT) Empty
MesajSubiect: "_   Spintecatoru (REFUZAT) Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 5:02 pm

ok cydonia merci Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spintecatoru (REFUZAT) Empty
MesajSubiect: Re: Spintecatoru (REFUZAT)   Spintecatoru (REFUZAT) Icon_minitime

Sus In jos
 
Spintecatoru (REFUZAT)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Death Knight Application[REFUZAT]
» Icerullz-Undead Mage (REFUZAT)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Aplicatii-
Mergi direct la: