Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Death Knight Application[REFUZAT]

In jos 
AutorMesaj
Moziaa
Vizitator




Death Knight Application[REFUZAT] Empty
MesajSubiect: Death Knight Application[REFUZAT]   Death Knight Application[REFUZAT] Icon_minitimeSam Apr 11, 2009 4:44 pm

Numele tau RL : Razvan

Email valid : razvan_shinu@yahoo.com

Nume caracterul main : Moziaa

Rasa si clasa : Undead Death Knight

Varsta : 20 ani

Sex : Masculin

Nationalitate : Roman

/Played : Timpul total petrecut pe caracterul respectiv , + /played la lvl 80 : 5 zile played si o zi la lvl 80

Gear/Character: profile link direct de pe wow Armory :

Alts : Info scurt despre fiecare alt si ce plan ai cu ei pe viitor : Nu am alts

Altele : Orice altceva ce doresti sa adaugi despre charrul tau

Orele de activitate in-game : (ce ore, si cat pe /zi aprox) Raidam in zilele saptamanii de la ora 21:00 ora Romaniei - 3 zile pe sapt average ,la chalenge noi chiar si 5/6 - (Vei fi capabil sa fi la raid macar 4 zile pe saptamana?)Trebe sa fii extrem de sincer aici.
Da am timp sa vin la raiduri oricand

Experiente mmorpg inainte de WoW : Nu meantiona doar ce joc ai jucat ,intra in detalii la ce nivel ai jucat jocul ,ai avut guilda clan ,ai jucat in vreo guilda/clan de top din EU
cu ce experiente ai ramas de la aceste jocuri?
Nu am mai jucat alte jocuri de genul asta

Guilde anterioare : (de ce ai dat leave) link la siteul lor de DKP care poate dovedi activitatea ta / loialitatea ,contacte din guilda anterioara (gm , cl ) ca sa putem face verificari ca nu ai un charr ebay
Nu am avut ghilda cu caracterul asta. Am avut un warlock la alianta pe un alt realm dar nu am m`ai jucat cu el
Bosi care tu(guilda ta anterioara) iati dat jos in WOTLK : Cu warlockul cam tot ce era inainte de WOTLK

Ventrillo/Folosire microfon? : da

Hardware : Ne intereseaza daca PCul tau poate duce un raid de 25 cu toate spelurile aoe + ventrilo+adoane ,daca da CATI FPS,la ce rezolutie ,si cu ce setari ? va rog sa fiti aici EXTREM de sinceri si detaliati.
Da am un Intel 3.00 ghz Dual core. Ram 4 GB. Placa Video ATI RADEON 4870.

Contacte : Ai pe cineva in Eximius care ne poate povesti despre tine? Nu cred

Talente : Explica de ce folosesti specul care il ai ,ce spec ai mai incercat ,de ce ai ajuns la concluzia ca specul acesta ti se potriveste cel mai bine.
Spec - ul pe care il am acuma este bun pentru raid insa am nevoie de mai mult gear.

Gear : NOI NU AVEM DE GAND SA TE GEARAM! ,deci cand ni te alaturi TREBE sa ai deja gearul in proportie de 85% max cat se poate la noi se face doar o mica inbunatatire.Vorbeste-ne despre ce gear ai de gand sa mai obtii pe viitor alaturi de noi si de ce.Unde lasa de dorit echipamentul tau?
Pai am nevoie de gear din naxx 10 si 25 in mare parte.

Guild : De ce vrei sa ni te alaturi ,ce fel de guilda cauti ,la ce te astepti si ce cauti intro guilda in general?
In primul rand sun roman si avand in vedere ca si ghilda e de romani mi se pare o alegere corecta, in plus ghilda este foarte buna.

WoW : Care este targetul tau in wow ,ce doresti sa obtii si cat timp mai ai de gand sa joci? Nu stiu cat mai am de gand sa joc vreau sa fac toate raidurile si sa iau gear.

Info contact : Te rog posteazane niste metode de a te contacta (nr tel,mess)

0766536551
Sus In jos
TGeorgie
Ofiter
Ofiter
TGeorgie


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Data de inscriere : 11/02/2009

Death Knight Application[REFUZAT] Empty
MesajSubiect: Refuzat   Death Knight Application[REFUZAT] Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:10 pm

Salut.

Nu-i rea aplicatia dar momentan suntem full la capitolul DK si sansele sa prinzi un spot la raid sunt minime plus ca mai ai de lucrat la gear iar noi nu prea mai boostam oamenii.

Imi pare rau dar aplicatia este REFUZATA. Daca se elibereaza spoturi pt DK si vei mai dori o sa te anunt.
Sus In jos
 
Death Knight Application[REFUZAT]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Spintecatoru (REFUZAT)
» Icerullz-Undead Mage (REFUZAT)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Aplicatii-
Mergi direct la: