Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Icerullz-Undead Mage (REFUZAT)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Icerullz




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/03/2009

Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Empty
MesajSubiect: Icerullz-Undead Mage (REFUZAT)   Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 11:55 pm

Numele tau RL :Radu

Email valid :daniels15_08@yahoo.com

Nume caracterul main :Icerullz

Rasa si clasa :Undead Mage

Varsta :16

Sex :M

Nationalitate :roman

/Played : Timpul total petrecut pe caracterul respectiv , + /played la lvl 80 :46days/15days 80

Gear/Character: profile link direct de pe wow Armory :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Genjuros&n=Icerullz

Alts : Info scurt despre fiecare alt si ce plan ai cu ei pe viitor:
Mxz 80 DK

Altele : Orice altceva ce doresti sa adaugi despre charrul tau:
Pana acuma in raidurile in care am fost si in guilde mai tot timpul eram top 3 la dps:D

Orele de activitate in-game : (ce ore, si cat pe /zi aprox) Raidam in zilele saptamanii de la ora 21:00 ora Romaniei - 3 zile pe sapt average ,la chalenge noi chiar si 5/6 - (Vei fi capabil sa fi la raid macar 4 zile pe saptamana?)Trebe sa fii extrem de sincer aici.Dap pot juca aproape in fiecare zi,dar totusi se poate intampla sa apara vreo problema ceva insa foarte rar.

Experiente mmorpg inainte de WoW : Nu meantiona doar ce joc ai jucat ,intra in detalii la ce nivel ai jucat jocul ,ai avut guilda clan ,ai jucat in vreo guilda/clan de top din EU
cu ce experiente ai ramas de la aceste jocuri?Nu

Guilde anterioare : (de ce ai dat leave) link la siteul lor de DKP care poate dovedi activitatea ta / loialitatea ,contacte din guilda anterioara (gm , cl ) ca sa putem face verificari ca nu ai un charr ebay:Inainte am fost in Fbi Agents(a fost top 3 pe servaru Genjuros)(am dat leave deoarece oameni care si-au luat gear au inceput sa nu mai apara la raiduri si tot recrutam oameni si gearuiam in loc de progres) apoi am intrat in Seven Sins(ghilda curenta)

Bosi care tu(guilda ta anterioara) iati dat jos in WOTLK :Tot naxx10/25 malygos 10/25 sartha 10(1d)/25(1d/2d) voa 10/25

Ventrillo/Folosire microfon? :dap

Hardware : Ne intereseaza daca PCul tau poate duce un raid de 25 cu toate spelurile aoe + ventrilo+adoane ,daca da CATI FPS,la ce rezolutie ,si cu ce setari ? va rog sa fiti aici EXTREM de sinceri si detaliati:Am un pc cumparat recent si merge foarte bine am suportat si sartha 3d fara nicio problema.

Contacte : Ai pe cineva in Eximius care ne poate povesti despre tine?nu din pacate

Talente : Explica de ce folosesti specul care il ai ,ce spec ai mai incercat ,de ce ai ajuns la concluzia ca specul acesta ti se potriveste cel mai bine.La inceput am fost fire si a mers destul de bine pana cand arcane blast a primit un "upgrade" de la noul patch si m-am mutat pe arcane avand un dps mai mare.

Gear : NOI NU AVEM DE GAND SA TE GEARAM! ,deci cand ni te alaturi TREBE sa ai deja gearul in proportie de 85% max cat se poate la noi se face doar o mica inbunatatire.Vorbeste-ne despre ce gear ai de gand sa mai obtii pe viitor alaturi de noi si de ce.Unde lasa de dorit echipamentul tau?Sincer nu cred ca imi mai trebuie multe lucruri poate cateva iteme pe aici pe acolo pt urmatorul patch,ca deocamdata o duc destul de bine cu ce am.As dori sa imi schimb(arma/neck/wrist) pentru a avea rezultate mai bune.
Guild : De ce vrei sa ni te alaturi ,ce fel de guilda cauti ,la ce te astepti si ce cauti intro guilda in general?Pana acuma nu am mai fost intro ghilda de romani si mi se pare un lucru foarte interesant.Sper sa imi fac multi prieteni/sa ma joc de placere cu voi si sa avem progrese frumoase impreuna.

WoW : Care este targetul tau in wow ,ce doresti sa obtii si cat timp mai ai de gand sa joci?Distractie si progrese cu prieteni.

Info contact : id de mess:daniels15_08
Sus In jos
Vio
Admin
Admin
Vio


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 36
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 10/02/2009

Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Empty
MesajSubiect: Re: Icerullz-Undead Mage (REFUZAT)   Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 3:16 am

Icerullz vin cu o singura intrebare daca se poate Smile Pe ce loc la dps te afli ? De ce intreb? Smile Pentru ca pe arcane iti trebuie foarte mult haste ! tu nu ai decat 276(8.42%) ceea ce inseamna ca e mult sub limita normala a acestui spec ! si din contra ai mult crit si spell ! (daca ai mai adauga si putin hit ai fi foarte bun pentru 18/53/0) dar cu specu asta si cu atata haste nu vad sa faci prea mult dps ! No Offence ! Oricum mult succes !!!
Sus In jos
https://eximius.forumgratuit.ro
Icerullz




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/03/2009

Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Empty
MesajSubiect: Re: Icerullz-Undead Mage (REFUZAT)   Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 12:07 pm

hmm sincer cu specu asta de arcane am fost la malygos 25 si am fost pe primu loc,dar cum am zis inainte eram fire si arcane e la "test" deocamdata .....deci este un da sau nu??
Sus In jos
sin
Ofiter
Ofiter
sin


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 42
Localizare : in spatele tau cu o drujba
Data de inscriere : 12/02/2009

Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Empty
MesajSubiect: Re: Icerullz-Undead Mage (REFUZAT)   Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 12:31 pm

bataia la malygos e asa de Irelevanta

man cand esti in joc sa ne dai wisper pt invite
Sus In jos
Vio
Admin
Admin
Vio


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 36
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 10/02/2009

Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Empty
MesajSubiect: Re: Icerullz-Undead Mage (REFUZAT)   Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 2:45 pm

Se pare ca Icerullz a decis sa ramana in guilda lui actuala !!! [REFUZAT]
Sus In jos
https://eximius.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Empty
MesajSubiect: Re: Icerullz-Undead Mage (REFUZAT)   Icerullz-Undead Mage (REFUZAT) Icon_minitime

Sus In jos
 
Icerullz-Undead Mage (REFUZAT)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Death Knight Application[REFUZAT]
» Spintecatoru (REFUZAT)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Aplicatii-
Mergi direct la: