Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 blondu(rogue)

In jos 
AutorMesaj
tzoke
Trial
Trial



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 06/04/2009

blondu(rogue) Empty
MesajSubiect: blondu(rogue)   blondu(rogue) Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 12:16 pm

Numele real: Ionut

Email : tzoke_boy@yahoo.com

Numele characterului (main) : Blondul

Rasa si clasa : undead-rogue

Varsta : 21

Sex : barbat

Nationalitate ; Roman

Timpul petrecut pe characteru respectiv + timpul petrecut la lvl 80 : 15 zile --3 zile si 8ore

Gear/Caracter ( Link) : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Blondul

Alts : Hunter 70 ( e primu meu carcater pe blizz lam lasat la 70 pt ca mam plcitisit de el , dar o sa il duc 80 in scurt timp
Warlock 70 ( lam dus la lvl 70 dintrun pariu nush daca o sa il duc la lvl 80 ca nu prea sunt fun lock )
Paladin 44 ( am vrut sa vad cum este si paladinu dar nu prea ma incantat este plictisitor)

Altele : La dps sunt destul de bun tinand cont ca nu prea am pus enchanturi ca astept sa iau un gear mai bun...dar in cateva
zile o sa am dps si mai bun decat acuma tinand cont ca o sa creasca f mult Poweru

Ore de activitate : Pai tinand cont ca muncesc de la 9 dim pana la 6 seara de luni -vineri ....nu garantez ca sunt mereu intre aceste ore
activ...dar mai majoritatea timpului sunt on pt ca am o munca de teren care imi permite sa stau acasa mult timp ...in
week- end sunt on mai mereu. Daca o sa intervina probleme voi anunta.

Experiente mmorpg inainte de WoW : Alte jocuri nu am jucat in genu asta...

Guilde anterioare : NSA vreau sa dau leave pt ca nu pot face hc cu guilda....si la raiduri mam saturat sa fac cu random si sa nu pot
continua de unde am ramas ,si sunt nevoit sa astept sa se reseteze raidu Sad

Bosi care tu(guilda ta anterioara) iati dat jos in WOTLK: Pai cum am mai zis nu am facut nimica cu guildu ....cu random am dat jos bosi din
Voa si normal si HC naxx normal decat primi 4-5 --OS si normal si HC si si toate instatele HC facute.

Ventrillo/Folosire microfon? : DA

Hardware : PC este f bun ..nu ma prea pricep la calc dar pot spune cateva detali care le aflu acuma ...ram 2 GB procesor 5200+ placa video 9600 GT ...suporta totu la hight si cam atata stiu despre el

Contacte : pai tolomacu ma stie...si el mia zis si de guilda asta ca prgreseaza si sunt oameni seriosi in ea

Talente : Folosesc combat pt ca sunt obisnuit cu el de cand am facut levaling si il controlez f bine....am incercat si muti dar nu ma
incantat deloc si nu prea ma inteleg cu el ....subtyliti am folosit f mult pt pvp ...eu eram un fun pvp .

Gear : Despre gear ce pot sa spun ...se poate vedea si pe link de la armory este destult de bunicel NU bun , mai am nevoie de cateva imbunatatiri , incepand cu un sword...si sa pun enchanturi pe el ..in rest sunt destul de multumit dar vreau mult mai mult

Guild : Vreau sa ma altur guilde deoarece am auzit ca face progrese in raiduri si sunt oameni de treaba in ea .... si din cate am auzit nu sunt oameni gen ...ai gresit odata gata esti catalogat noob sau dat afara din guilda

WoW : Nu mi-am impus un timp in care sa ma joc wow...dar o fac pt ca am f mult timp liber si este un joc care ma atrage f mult ca totul
este calculat .De obtinut nu vreau sa obtin ceva anume ...decat distractie si relaxare Smile

Info contact : YM tzoke_boy nr tel il dau personal GM sau ajutorilor de GM

Multumesc si mult bafta
blondul
Sus In jos
 
blondu(rogue)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Aplicatii-
Mergi direct la: