Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Buric (ACCEPTAT)

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Buric (ACCEPTAT) Empty
MesajSubiect: Buric (ACCEPTAT)   Buric (ACCEPTAT) Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 11:26 pm

Informatii personale
Varsta: 31
Oras: Copenhaga
Cam cat poti juca WoW: 18:00-01:00 in timpul saptamanii, oricat in weekend
Doresti sa faci parte din grupul de PvE raideri?: da, dar nu ma deranjeaza sa stau afara din raid pana aveti nevoie de mine

Informatii despre caracter
Nume caracter: Buric(Hunter,PvE)
Ghilde in care ai mai fost: NSA/Magtheridon, Horde Empire/Nordrassil, De Muerte/Nordrassil, The Final Sanctum/Eldre'Thalas-US
Link catre profil: Buric@Magtheridon
Gear pentru alte specuri: doar DPS
Buildul care iti place cel mai mult: oricare da mai mult DPS & utilitate in raid in patchul/gear-ul current

Tu ca jucator
De cat timp joci WoW: din beta US (2004)
Alte caractere: Wye(80, Rogue,PvP), Wye@Nordrassil(70, Warrior, Tank, >200 zile /played), Wyehe@Nordrassil(63, Priest, Healer), Wye@Eldre'Thalas-US(60, Hunter, PvE)

Experienta in raiduri
Malygos: nu
Sartharion(+drakes): nu
Naxx: nu
SWP postpatch: nu
SWP prepatch: nu
Black Temple : nu
Mount Hyjal : nu
SSC/TK : nu
Naxx(old): da
AQ40: da
BWL: da
MC: da

Special Achievements: hmm, nu e achievement in sensul Wotlk, dar ma mandresc ca am avut perfect 100% raid attendance timp de un an ca Main Tank in guilda Horde Empire pe serverul Nordrassil

Toleranta la critici (ridicata/normala/"alt+f4&gquit la prima critica"): ridicata

Cum ai aflat de ghilda Eximius: AshTurak mi-a zis de ea
De ce vrei tu sa fi membru Eximius: pt chat in limba romana, 5-man grouping si 10/25-man raiding
La ce te astepti tu de la Eximius: sa ne distram impreuna Very Happy

Contact
Altele (specifica):
Povestea mea:

Am inceput sa joc MMORPGs acum 5 ani cu Anarchy Online , care l-am jucat vreo 6 luni.
Cu World of Warcraft am inceput pe US pe perioada de beta(2004). Primul caracter serios a fost un hunter la inceputul lui 2005, cu care in cateva luni am inceput sa raidui MC.
Am petrecut mult timp cu raidingul la level 60, ca hunter/warrior/priest.
Pe perioada de pe serverul Nordrassil, am condus raiduri si am fost MT timp de un an si jumatate. De asemenea am contribuit la conducerea guildei ca ofiter, tinant evidenta EQDKP si hosting/maintenance la serverul de Ventrilo.

In TBC, dupa Gruul am facut o pauza(mare) de la raiding, din cauza problemelor in IRL care au micsorat timpul care il aveam disponibil. As vrea sa incep raiding serios din nou.

Sunt tipul de jucator care intra online cu cateva ore inainte de raid, parcheaza caracterul in fatza instantei si citeste ghiduri despre luptele care vor avea loc in acel raid.
Intodeuna vin cu consumabile la raid si ma concentrez la lupta. Nu ma supar cand lucrurile nu merg cum as dori si daca ai nevoie de cineva care sa participe la un raid de learning cu wipe-uri in sir timp de ore nenumarate, potzi sa contezi pe mine.

Sper sa jucam impreuna si sa ajungem sa ne cunoastem Very Happy
Sus In jos
Baraddur
Admin
Admin
Baraddur


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 38
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 12/02/2009

Buric (ACCEPTAT) Empty
MesajSubiect: Re: Buric (ACCEPTAT)   Buric (ACCEPTAT) Icon_minitimeJoi Mar 26, 2009 10:58 am

Naxx(old): da
AQ40: da
BWL: da
MC: da

ai votul meu.
Sus In jos
http://www.microideal.com
 
Buric (ACCEPTAT)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Amin (ACCEPTAT)
» DPS Warrior(ACCEPTAT)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Aplicatii-
Mergi direct la: