Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Aplicatie Feral Druid tank/cat dps

In jos 
AutorMesaj
Wobay
Vizitator




Aplicatie Feral Druid tank/cat dps Empty
MesajSubiect: Aplicatie Feral Druid tank/cat dps   Aplicatie Feral Druid tank/cat dps Icon_minitimeMar Aug 18, 2009 8:29 pm

Numele tau RL :
Cristian/Sibiu
Email valid :
cristivideanu_ro@yahoo.com
Nume caracterul main :
Wobay
Rasa si clasa :
Tauren Druid
Varsta :
34
Sex :
M
Nationalitate :
Romana
/Played : Timpul total petrecut pe caracterul respectiv , + /played la lvl 80 :
Total time played 22 zile pe acest server
Time played this lvl 8 zile pe acest server
Total played aproximativ 200 zile.
Gear/Character: profile link direct de pe wow Armory :
Alts : Info scurt despre fiecare alt si ce plan ai cu ei pe viitor
Nu am alts pe acest server dar am mai jucat cu mag in Burning Crusade si Troll shaman in Vanilla WoW
Altele : Orice altceva ce doresti sa adaugi despre charrul tau
Imi place mai mult sa tankez decat cat dps dar e ok si pe dps. M-am documentat destul de mult cu privire la druid si e cu siguranta char care imi place cel mai mult.
Orele de activitate in-game : (ce ore, si cat pe /zi aprox) Raidam in zilele saptamanii de la ora 21:00 ora Romaniei - 3 zile pe sapt average ,la chalenge noi chiar si 5/6 - (Vei fi capabil sa fi la raid macar 4 zile pe saptamana?)Trebe sa fii extrem de sincer aici.
De preferat dupa ora 20,00 in zilele lucratoare si cam 3-4 zile pe saptamana. Nu cred ca mai am puterea de Hardcore. Sincer nu prea as mai vrea sa stau mai mult de ora 24,00 dar dak e vreun boss care trebuie dat jos first time e ok. Din experienta personala daca se intinde prea mult coarda lumea nu se mai poate concentra, apar ninja DC si nici rezultate bune nu se obtin. Am remarcat ca in jurul orei 23,00 concentrarea este maxima iar rezultatele pe masura. S-ar putea sa fie doar o conincidenta dar asta am remarcat in Mean.
Experiente mmorpg inainte de WoW : Nu mentiona doar ce joc ai jucat ,intra in detalii la ce nivel ai jucat jocul ,ai avut guilda clan ,ai jucat in vreo guilda/clan de top din EU
cu ce experiente ai ramas de la aceste jocuri?
Nope, sorry
Guilde anterioare : (de ce ai dat leave) link la siteul lor de DKP care poate dovedi activitatea ta / loialitatea ,contacte din guilda anterioara (gm , cl ) ca sa putem face verificari ca nu ai un charr ebay
Mean pe Shattered Halls, la hoarda ofc:P. Nu am dat leave si nici nu am intentionat sa-mi transfer char ptr ca am muncit din greu ptr el. Guilda a intrat in regres ptr simplu fapt ca eram romani epic freak:P. de genu' stanga-dreapta epic. Sper ca aici e altfel Smile)
Asta este site-ul guildei precedente dar in privinta dkp-urilor nu cred ca mai este de actualitate. Nu stiu ce sistem de dkp folositi, insa mereu au iesit discutzii cu privire la impartirea loot-ului. Sincer il gasesc mai bun pe cel cu effort points. Mi se pare ca reflecta mai bine participarea fiecarui jucator la progres.
Bosi care tu(guilda ta anterioara) iati dat jos in WOTLK :
Nu m-am intalnit deloc cu Algalon, in rest Ulduar10 cleared iar pe 25 pana la d-l general inclusiv.
Ventrillo/Folosire microfon? :
Cunosc ventrilo pe care-l folositi si am mic
Hardware : Ne intereseaza daca PCul tau poate duce un raid de 25 cu toate spelurile aoe + ventrilo+adoane ,daca da CATI FPS,la ce rezolutie ,si cu ce setari ? va rog sa fiti aici EXTREM de sinceri si detaliati
Pana la Wotlk a mers bine indiferent de raid insa am fost nevoit sa imbunatatesc placa video si acum, pe Maghi cam la 45fps in Dalaran. rezolutia e 1280x1024 insa, sincer setari spre minim, mai putin la spell details care e cam la jumate.
Contacte : Ai pe cineva in Eximius care ne poate povesti despre tine?
Intamplator am intalnit pe Mortalu care pe Shattered Halls avea un paladin Judecatorul. Am inteles ca si-a vandut contul din pacate. Mi se parea un jucator cerebral si cel putin cu paladinul foarte util si pertinent.
Talente : Explica de ce folosesti specul care il ai ,ce spec ai mai incercat ,de ce ai ajuns la concluzia ca specul acesta ti se potriveste cel mai bine.
Main spec este feral tank iar ca dual spec e feral dps. Am jucat mult cu mag si sincer nu mai vreau sa aud de spell power iar cu shammy am facut heal si mi-a cam ajuns. Imi place foarte mult pe feral si cred ca e specul care mi se potriveste cel mai bine si pot face performanta maxima pe acest spec
Gear : NOI NU AVEM DE GAND SA TE GEARAM! ,deci cand ni te alaturi TREBE sa ai deja gearul in proportie de 85% max cat se poate la noi se face doar o mica inbunatatire.Vorbeste-ne despre ce gear ai de gand sa mai obtii pe viitor alaturi de noi si de ce.Unde lasa de dorit echipamentul tau?
Cred ca ptr Ulduar10 am gear in proportie de 80-90% insa sincer imi doresc sa mai fac Naxx25 ptr cateva iteme, respectiv arma, feet, wrist si rings. Sincer am avut numai experiente aiurea cu pug in sensul ca l-a primul wipe indiferent de boss-ul la care m-am salvat , RL a dat disband si am ramas salvat aiurea. Imi doresc sincer o guilda care sa mai faca raiduri de Naxx25. Daca nu se poate, asta e si cred ca va inteleg. Am avut si dincolo multe experiente nefericite cu ppl gearuiti de main-uri si apoi din varii motive au migrat in alte guilde.
Guild : De ce vrei sa ni te alaturi ,ce fel de guilda cauti ,la ce te astepti si ce cauti intro guilda in general?
Caut o guilda pve, preferabil de romani ca sa ne putem intelege mai usor si sa vorbim toti aceeasi limba. Bineinteles dupa ce vorbeste RL:)), totul e tacere si concentrare maxima:))
WoW : Care este targetul tau in wow ,ce doresti sa obtii si cat timp mai ai de gand sa joci?
Am tot promis ca ma las dar in mod cert acest joc creaza dependenta:)). SZincer vreau sa vad tot ce au lansat cei de la WoW.
Info contact : Te rog posteazane niste metode de a te contacta (nr tel,mess)
Pai adresa de mess o avetzi iar ca nr de telefon 0745/127613
Sus In jos
 
Aplicatie Feral Druid tank/cat dps
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aplicatie enha shamy
» Aplicatie care te da pe gheata!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Aplicatii-
Mergi direct la: