Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Protection Paladin

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Safenth




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 12/04/2009

Protection Paladin Empty
MesajSubiect: Protection Paladin   Protection Paladin Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 4:58 pm

Numele tau RL : Ady

Email valid : ady.popescu@yahoo.com

Nume caracterul main : Safenth

Rasa si clasa : Blood Elf - Paladin

Varsta : 24

Sex : "male" Very Happy

Nationalitate : roman

/Played : Timpul total petrecut pe caracterul respectiv , + /played la lvl 80 : 13zile 16ore

Gear/Character: profile link direct de pe wow Armory : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Safenth

Alts : nici un alt

Altele : wanna TANK

Orele de activitate in-game : (ce ore, si cat pe /zi aprox) Raidam in zilele saptamanii de la ora 21:00 ora Romaniei - 3 zile pe sapt average ,la challenge noi chiar si 5/6 - (Vei fi capabil sa fi la raid macar 4 zile pe saptamana?)Trebe sa fii extrem de sincer aici.

Cam 5-6 ore pe zi, available la raiduri, as prefera ora 10 pentru incepere raiduri, dar merge si 9.

Experiente mmorpg inainte de WoW : Nu meantiona doar ce joc ai jucat ,intra in detalii la ce nivel ai jucat jocul ,ai avut guilda clan ,ai jucat in vreo guilda/clan de top din EU

Lineage pe DEX, P4ntera - SPS lvl 77 cu subclasa de necro 74, clan "Ghosts", clan lider "Wraith". Echipat DC robe set + Arcana mace acumen.

cu ce experiente ai ramas de la aceste jocuri?
TEAM WORK.

Guilde anterioare : (de ce ai dat leave) link la siteul lor de DKP care poate dovedi activitatea ta / loialitatea ,contacte din guilda anterioara (gm , cl ) ca sa putem face verificari ca nu ai un charr ebay
Am fost in Eximius... got kicked though :-s

Bosi care tu (guilda ta anterioara) iati dat jos in WOTLK : cam toate instantele pe normal, cateva heroic.

Ventrillo/Folosire microfon? :

Hardware : Ne intereseaza daca PCul tau poate duce un raid de 25 cu toate spelurile aoe + ventrilo+adoane ,daca da CATI FPS,la ce rezolutie ,si cu ce setari ? va rog sa fiti aici EXTREM de sinceri si detaliati

Contacte : Ai pe cineva in Eximius care ne poate povesti despre tine? dTPunk, Freky, Icekiler

Talente : Explica de ce folosesti specul care il ai ,ce spec ai mai incercat ,de ce ai ajuns la concluzia ca specul acesta ti se potriveste cel mai bine.
Am fost Retribution, respecked pe Protection la 78.

Gear : NOI NU AVEM DE GAND SA TE GEARAM! ,deci cand ni te alaturi TREBE sa ai deja gearul in proportie de 85% max cat se poate la noi se face doar o mica inbunatatire.Vorbeste-ne despre ce gear ai de gand sa mai obtii pe viitor alaturi de noi si de ce.Unde lasa de dorit echipamentul tau?
Hmm, nu imi fac sperante in privinta gearului, incerc sa ma descurc singur sau cu prietenii care ii am si sunt dispusi sa ajute.

Guild : De ce vrei sa ni te alaturi, ce fel de guilda cauti, la ce te astepti si ce cauti intr-o guilda in general?
Caut prieteni si colaborare. De ce as vrea Eximius? - am prieteni acolo.

WoW : Care este targetul tau in wow, ce doresti sa obtii si cat timp mai ai de gand sa joci?
De jucat am de gand sa joc mult, abia am inceput. Target - KUNGEN Very Happy

Info contact :
Mobil: 0741.505.889
Ym: ady.popescu
Sus In jos
Baraddur
Admin
Admin
Baraddur


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 38
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 12/02/2009

Protection Paladin Empty
MesajSubiect: Re: Protection Paladin   Protection Paladin Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 9:14 am

salut ma bucur ca ai facut iara apply iar cu gearul teai miscat f bine avand de vedere ca nai de f mult timp 80.Cum ziceam noi NU gearam ,iar gearul tau inca lasa de dorit pt a intra dar nu avem prot paladins deci sunt sanse mari, mai bagi hc etc.Applicatie in analiza ms.
Sus In jos
http://www.microideal.com
Baraddur
Admin
Admin
Baraddur


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 38
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 12/02/2009

Protection Paladin Empty
MesajSubiect: Re: Protection Paladin   Protection Paladin Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 1:45 pm

Welcome lipsa de tanci pala norocul tau
Sus In jos
http://www.microideal.com
Continut sponsorizat





Protection Paladin Empty
MesajSubiect: Re: Protection Paladin   Protection Paladin Icon_minitime

Sus In jos
 
Protection Paladin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Aplicatii-
Mergi direct la: